Postel Domek se šuplíkem 160 x 80, Bílá

Novinky |Dětský pokoj » Postele » Jednolůžko » 160 x 80 cm

Cena:5 243,00
5-15 dní
Rám postele vyroben z pevného borovicového dřeva pro stabilitu a pevnost postele. Kostra natřena ochranou vrstvou proti znehodnocení. Moderní prvek do dětského pokoje. Komfort zaručí matrace z kvalitní PUR pěny s antialergickým snímatelným potahem společně s roštem Flex sestavený z pružných destiček, které dodáme zdarma.

Střecha nad hlavou je důležitá, dopřejte ji vašim dětem každou noc, a to doslova. Postýlka v oblíbeném tvaru bude pro vaše děti jejich vlastním domečkem. Z masivní borovice vyrobená dětská postel Domek o rozměru 80 x 160 cm je perfektním doplňkem každého dětského pokoje. Můžete ji dětem ještě zútulnit a doplnit ji třeba mantinelem, baldachýnem nebo světýlky. Díky zábraně je postýlka bezpečná a nehrozí, že by z ní vaše děti spadly. Roztomilá dětská postýlka ve tvaru domečku bude ozdobou každého dětského pokojíku.

Je vyrobena výhradně z masivní borovice a vyniká vysokou stabilností a životností, což z ní dělá perfektní postel pro děti. Konstrukce postele je speciálně lakována, čímž se liší od nábytku jiných výrobců. Je totiž ručně barvena a lakována, následně broušena a opět lakována. Tento postup přinese precizní finální výsledek. Součástí postele je rošt zdarma.


- dětská postel s nebesy
- rošt ZDARMA
- matrace ZDARMA
- nosnost postele je 70kg
- úložný šuplík

Rozměry:
Výška: 154,5 cm
Vnější délka postele: 164 cm
Vnější šířka postele: 84cm
Spací plocha: 160x80 cm
Mimishop Klaudia Mimishop Norik