Umělý ratan - pohovka Carlotta hnědá, světle hnědý polstr

Novinky 2019 » Srpen|Zahrada » Posezení » Umělý ratan

Cena:23 169,00
1-2 týdny
Zahradní nábytek z umělého ratanu - pohovka Carlotta je pohodlná pohovka určená k odpočinku na zahradě, terase, u bazénu ale i jako hotelový nábytek.
Tato pohovka z umělého ratanu má praktickou stříšku, která Vás ochrání před slunečním zářením. K sezení je zde místo pro 3 osoby, k ležení pro jednu.
Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan je kombinací světle a tmavě hnědých proužků, což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou. Tento ratanový nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Sedací polstr této zahradní pohovky má kvalitní 12cm vysokou výplň z husté 28g pěny, která je používána do matrací. Střecha, polstr a polštáře jsou potaženy voděodolnou látkou z olefinu, která vyniká pevností, stálobarevností, je odolná proti skvrnám, plísní, oděru a slunečnímu záření. Potahy včetně střechy jsou snímatelné a pratelné na 40°C bez aviváže. Barva polstrů je světle hnědá, praktická na údržbu.

Použité materiály:
Pevná konstrukce z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
Polštáře, polstr a stříška jsou vyrobeny z voděodolné látky s nanovláknem impregnované teflonem.

Rozměry:
Šířka: 218 cm
Hloubka: 125 cm
Výška: 81 cm
Výška s rozloženou střechou: 175 cm
Výška sedu: 35 cm + 10 cm polstr
Šířka sezení: 174 cm
Hloubka sezení: 115 cm
Základna šířka: 167 cm
Základna hloubka: 103 cm

Důležité upozornění:
Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu. Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.
Mimishop Klaudia Mimishop Norik